×
تبلیبغات
شرکت راوک نگار پارس با سالها تجربه در ارائه خدمات it و برنامه نویسی تحت وب، از سال 1385 پا به عرصه ظهور گذاشت و با تکیه بر دانش فنی و تجربه مجموعه خود و با اتکا به حماست های بی دریغ خداوند متعال، توانست خیلی زود در عرصه بازارهای IT ، حرف هایی برای گفتن داشته باشد.
این شرکت با توجه به نیازی که در بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا احساس میشد، شروع به برنامه نویسی ایده های مشتری محور و تکنولوژی های مورد استفاده در دنیا گردید و بر اساس ضرورت های مورد نیاز، بر اساس منطقه جغرافیایی ایران عزیزمان الگو های برنامه ها و ایده های جهانی را تغییر داده و بر اساس آن نسبت به برنامه نویسی آن اقدام نموده است.
 
یکی از خدماتی که شرکت راوک نگار ارائه می نماید، نرم افزار ارتباط با مشتریان،  CRM (Customer Relationship) می باشد که با الگو های مورد نیاز جامعه کاری ایران، بومی سازی وبرنامه نویس شده است و قابلیت های منحصر بفردی را داراست .
 
شرکت راوک نگار پارس در سال 1394 شروع به برنامه نویسی این نرم افزار تحت وبِ مدیریت مشتریان نمود و بر اساس نظریات مختلف و فیدبک هایی که از استفاده کنندگان برنامه دریافت نموده است، این نرم افزار مدیریت مشتریان را بهینه سازی نموده است .
 
همچنین شرکت راوک نگار پارس خود بعنوان یکی از دقیق ترین استفاده کنندگان این نرم افزار تحت وب میباشد و کلیه امور شرکت را توسط این نرم افزار تحت وب مدیریت می نماید. و با توجه به استفاده بهین هاز این نرم افزار میزان رضایتمندی مشتریان خود را بسیار بالابرده و نظر حاکم بر امور شکرت مثال زدنی شده است.
 
گروه هدف این نرم افزار همه ی شرکت ها و مشاغل و حتی اشخاص میباشند و با استفاده از قابلیت های کاربردی این برنامه ی تحت وب، می توانند مشتریان خود را تا مرحله جذب و انعقاد قرارداد و همچنین مراحل بعد از قرارداد مدیریت نمایند و با دریافت آمار و نمودار های بسیار کاربردی ، نسبت به ضعف و قوت سیستم های فروش و خدمات دهی خود آگاه شوند
 
در ذیل ماژول های این برنامه تحت وب مدیریت مشتریان حضورتان اعلام می گردد
 
- ماژول مدیریت مشتریان و بازاریابان
- ماژول حسابداری
- ماژول یادآوری جلات و قرار ها 
- مدیریت پروژه های محوله به  کارکنان 
- مدیریت بخش تیکتینگ و پشتیبانی مشتریان
- ماژول گزارش ها و نمودارهای مالی و مشتریان
- داشبورد مدیریتی
- بخش اعضا و تعیین حق دسترسی به کارمندان بخش های مختلف 
 
لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد این نرم افزار تحت وب مدیریت ارتباط با مشتریان CRM با کارشناسان ما در ارتباط باشید