×

محصولات

24 سال تجربه

از سال ۱۹۹۴، ما جوامع و دولت‌ها را در سراسر جهان با خدمات مهندسی عمران با کیفیت بالا فراهم کرده‌ایم.

Ensuring the best quality

All projects of our engineers are checked for high quality using the latest technologies and innovations in quality control.

Read more

Developing infrastructure

Our global goals are to design, build, and manage projects and programs that unlock opportunities and protect our environment.

Read more

مقایسه انتخاب شده ها

حذف همه

موضوع جستجو: LinkedIn - ۵ مورد پیدا شد

۱ . :
۲ . چطور شانس استخدام خود را با لینکدین افزایش دهیم : پروفایل تان را شخصی سازی کنید قبل از هر چیز خوب است که دیدگاه تان را در مورد لینکدین تصحیح کنید. به عنوان مثال، اگر فکر می کنید از این شبکه
۳ . چرا CRM مایکروسافت؟ با مزایای Dynamics 365 آشنا شوید : 2016، مایکروسافت LinkedIn را خریداری نمود، این بدان معناست که هم اکنون LinkedIn با Dynamics 365 یکپارچه می‌شود. LinkedIn SNAP به تیم فروش اجازه می‌دهد تا از طریق Dynamics 365
۴ . چطور شانس استخدام خود را با لینکدین افزایش دهیم : برای پروفایل، LinkedIn را عالی می کنند. اما می تواند در ذهن دیگران شما را بی نظیر و بی علاقه جلوه دهد. پس سعی کنید کمی فان چاشنی عکستان کنید.
۵ . چطور شانس استخدام خود را با لینکدین افزایش دهیم : برای پروفایل، LinkedIn را عالی می کنند. اما می تواند در ذهن دیگران شما را بی نظیر و بی علاقه جلوه دهد. پس سعی کنید کمی فان چاشنی عکستان کنید.